Health-HUB: «Сім кольорів здоров’я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 і безпека життєдіяльності учнів» у СЗШ №281

15.02.2022

15 лютого 2022 року, в межах реалізації проєкту для учнів 11-х класів Health-HUB: «Сім кольорів здоров’я або Культура здорового способу життя в нових обставинах Ковід-19 і  безпека життєдіяльності учнів» колектив Навчально-наукового медичного інституту на чолі з директором, Павловською Мариною Олександрівною, завітав до СЗШ №281 Святошинського району м. Києва.

Надзвичайно приємно і гостинно співробітників і студентів Інституту зустріли учні 11-х класів, а також колектив школи, за що ми їм безмежно вдячні! Позитивне сприйняття таких заходів засвідчує їх актуальність і відповідність вимогам часу, відтак, ми маємо зробити все можливе для підтримки інтересу до стану свого здоров’я та його оцінки і збереження. 

Health-HUB «Сім кольорів здоров’я» –  це інтегрований освітній простір нового формату в ЗЗСО, що об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, дбати про своє здоров’я, хто шукає нові ідеї та знання зі здоров’язберігальних технологій, прагне вдосконалити себе та бути причетним до позитивних суспільних змін.

Мета освітнього простору нового формату – надавати можливість для всебічного розвитку учнів із застосуванням здоров’язберігальних технологій.

Health-HUB – це новий конструктивний підхід до втілення ідей та задумів із збереження здоров’я учнів, спільного розвитку підлітків, батьків і вчителів. Усі заходи Health-HUB – поєднання інновацій та навчання, щоб у захопливій формі ділитися новими ідеями та кожен день розвиватися разом!

Окрім того, цей проєкт є чудовим засобом взаємодії із закладами середньої освіти, який дає змогу не лише познайомити учнів із КиМУ, а і має просвітницьку мету, спрямовану на формування здорової свідомої молоді.

#Health_hub_KиМУ

#здоровий_щасливий_мотивований

#health_діти