Науково-практичний семінар «Застосування методики викладання іноземних мов Х.В.Хачатуряна, основні вимоги до проведення занять із англійської мови у ЗВО»

23.11.2022

23 листопада 2022 року науково-педагогічні працівники Університету та Фахового коледжу КиМУ взяли участь у роботі науково-практичного семінару на тему: «Застосування методики викладання іноземних мов Х.В. Хачатуряна, основні вимоги до проведення занять із англійської мови у ЗВО», який відбувся у форматі онлайн за участі автора методики, президента КиМУ, професора Х.В. Хачатуряна, директора ННІ лінгвістики і психології О.В. Шакалець, завідувача кафедри іноземної філології та перекладу І.П. Кушнерової.

Методика професора Х.В. Хачатуряна є абсолютно новим підходом до навчання іноземній мові, що базується на використанні музичного компонента, який сприяє створенню невимушеної атмосфери під час заняття, легкому запам’ятовуванню нових лексичних одиниць.

Під час семінару учасники обговорили основні переваги цієї методики, особливості її застосування в умовах дистанційного навчання. О.В. Шакалець зосередила увагу на необхідності використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчанні іноземним мовам в умовах воєнного стану, а І.П. Кушнерова наголосила на необхідності пошуку нових шляхів підвищення мотивації студентів до вивчення іноземних мов.