Міжнародний день студентів у Медичному інституті

17.11.2022

17 листопада 2022 року в Медичному інституті відбулося святкування Міжнародного дня студентів, який було засновано в пам’ять про чеських студентів, страчених у 1939 році через участь у мирній демонстрації.  Їхня сміливість ставала взірцем до загального наслідування та досі є прикладом для майбутніх поколінь.

З нагоди свята здобувачами освіти першого та п’ятого курсів Медичного  інституту було проведено вікторину зі знання медицини та анатомії, за перемогу в якій кожен учасник отримав солодкі подарунки. А також відновлено давній звичай посвяти у студенти – частування всіх присутніх кашею з гарбуза. Вважається, що після цього студенти стають справжніми товаришами та друзями, адже разом їли кашу з одного горщика!

Свято відбулося у теплій атмосфері, яка по–справжньому згуртувала колектив між собою.

Дорогі наші студенти! Бажаємо всім вам миру, здоров’я, радості, успіхів у навчанні та здійснення запланованого. Пишаємося вами!