Науково-практична конференція: "Новорічні хірургічні читання: міждисциплінарні аспекти та інноваційні технології"

21.12.2022

20–21 грудня 2022 року здобувачі вищої освіти та науково–педагогічні працівники Навчально-наукового медичного інституту взяли активну участь у науково–практичній конференції «Новорічні хірургічні читання: міждисциплінарні аспекти та інноваційні технології», яку проведено громадською організацією «Українська академія хірургії» (в форматі онлайн).

Захід було спрямовано на підвищення рівня знань учасників, упровадження сучасних підходів і міждисциплінарних аспектів у лікувальний процес. Значну увагу присутні приділили інноваційним технологіям, що базуються на засадах сучасної наукової та практичної медицини.

Учасники конференції прослухали цікаві та ґрунтовні виступи провідних науковців України, фахівців у галузі загальної та судинної хірургії, ангіології, проктології, баріатричної хірургії, терапії, кардіології, ревматології. У роботі конференції взяли участь також фахівці з Польщі, Німеччини, Грузії, країн.

Викладачі та студенти, ознайомившись із сучасними методами діагностування та лікування захворювань різних нозологій, матимуть можливість застосовувати їх в освітньому процесі та подальшій професійній діяльності.