Студенти–архітектори – призери конкурсу творчих робіт «Будинок твоєї мрії. Архітектура і дизайн»

19.12.2022

19 грудня 2022 року відбулося нагородження здобувачів освіти  факультету будівництва та архітектури, які взяли участь у конкурсі творчих робіт «Будинок твоєї мрії. Архітектура і дизайн».

Конкурс–виставку було проведено Державним вищим навчальним закладом «Могилів-Подільський монтажно–економічний коледж» у межах ІІ Міжнародної науково–практичної конференції «Фахова передвища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників. Архітектура і дизайн».

Студенти другого та третього курсів спеціальності «Архітектура та містобудування» Артур Пивовар, Гладченко Вячеслав, Заїка Євгеній, Денис Приступа, Кирило Пилипчук і Владислава Співак презентували свої роботи у номінаціях «Архітектурний проєкт», «Екстер’єр (зовнішній вигляд будівлі)», «Інтер’єр (внутрішній дизайн приміщення)».

За результатами конкурсу наші студенти посіли призові місця серед майже ста конкурсних робіт, а саме:

  • Денис Приступа – І місце у номінації «Інтер’єр (внутрішній дизайн приміщення)»
  • Артур Пивовар – ІІІ місце у номінації «Архітектурний проєкт».

Робота Артура Пивовара отримала також Гран–Прі та була відзначена грошовою премією від мецената конкурсу Вацака Геннадія Анатолійовича.

Вітаємо майбутніх архітекторів! Бажаємо щоденно вдосконалювати свої вміння та творчі навички під мирним небом Української держави!