Міжнародний туризм у подоланні міжнародних конфліктів і ворожнечі

21.12.2022

21 грудня 2022 року відбулося засідання секції «Міжнародний туризм у подоланні міжнародних конфліктів і ворожнечі» в межах Всеураїнської науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин і дипломатії: український контекст»

Модератор заходу: Глівінська Ю.В., кандидат економічних наук, доцент, викладачка кафедри міжнародних відносин та туризму.

У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники КиМУ.

Зокрема, Глівінська Юлія к.е.н., доцент, викладачка кафедри міжнародних відносин та туризму Розвиток міжнародного туризму в період воєнних кнфліктів; Порплиця Наталія викладачка кафедри міжнародних відносин та туризму Шляхи реалізації державної стратегії регіонального розвитку України 2021-2027 рр. в умовах війни; Здольник Богдан викладач кафедри міжнародних відносин та туризму Галузь туризму в Україні: реновації в рамках загальнонаціонального плану відновлення України; Терехова Марія викладачка кафедри міжнародних відносин та туризму ПЗВО «Київський міжнародний університет» – Проблема розвитку туризму в Україні.

Участь науково-педагогічних працівників у секційному засіданні стала ефективним результатом командного стилю роботи і особистісно орієнтованої взаємодії. Захід пройшов у відкритій та конструктивній атмосфері, що сприяла професійному та вільного обміну думками і досвідом між його учасниками.