Міжнародне право і сучасні реалії: дотримання прав та свобод людини

21.12.2022

21 грудня 2022 року відбулося онлайн-засідання учасників секції «Міжнародне право і сучасні реалії: дотримання прав та свобод людини» в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародних відносин і дипломатії: український контекст», яка проходила в Київському міжнародному університеті.

Модератор заходу: Ю.І. Усманов, к.ю.н., директор ННІ міжнародних відносин Київського міжнародного університету

У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти, а також запрошені фахівці з провідних вищих навчальних закладів України.

На засіданні з доповідями виступили:

• Тетяна Данченко к.ю.н, доцент, проректор з навчально-виховної роботи, Київський міжнародний університет – «Міжнародне право: реалії сьогодення»
  • Юрій Усманов к.ю.н, доцент, директор ННІ міжнародних відносин, Київський міжнародний університет – «Примусове переміщення Росією на власну територію громадян України: міжнародно-правовий аналіз»
  • Людмила Рудник к.ю.н, доцент, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, Київський міжнародний університет – «Інформаційна війна України та Росії: стаття десята Європейської конвенції з прав людини і сучасні тенденції»
  • Олена Бісюкк.ю.н., доцент, завідувач кафедри публічноправових дисциплін, Київський міжнародний університет – «Міжнародно-правовий режим відповідальності держави (кримінальний аспект)»
  • Дарина Аббакумовак.ю.н, доцент, доцент кафедри міжнародного права, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – «Взаємодія головних органів Ради Європи щодо нагляду за виконанням рішень Європейського суду з прав людини»
  • Вікторія Тичина ‒ к.ю.н, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності, Державний університет «Житомирська політехніка» – «Міжнародно-правовий статус Організації економічного співробітництва та розвитку»
  • Валентина Чуєнко к.ю.н, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін та міжнародного права, Міжрегіональна академія управління персоналом – «Принципи міжнародно-правового статусу біженців»
  • Богдан Якименко здобувач третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, Київський міжнародний університет – «Правові аспекти захисту персональних даних в Україні»

Дякуємо всім учасникам за цікаві та актуальні доповіді! Запрошуємо до співпраці!