Майстер – клас із Ніколаєм Сєргою

09.02.2022

9 лютого 2022 року студенти Київського міжнародного університету мали унікальну можливість поспілкуватися з Ніколаєм Сєргою – відомим українським телеведучім, журналістом, поетом і музикантом, особливо відомим українському глядачу завдяки тревел – проєкту «Орел & решка».

Організатори зустрічі – директор Навчально-наукового інституту журналістики кіно і телебачення, Голова Департаменту творчих спеціальностей, доц. О.Ф. Самойлов і Голова циклової комісії з журналістики та аудіовізуального мистецтва Коледжу КиМУ доц. В.А. Козак.

Ніколай став відомим завдяки українському телешоу «Фабрика зірок 3» на Новому каналі, де зміг здобути любов аудиторії і зайняти ІІІ місце у реаліті - шоу. У 2014 році, разом Региною Тодоренко, він став ведучим восьмого сезону розважальної телепередачі  «Орел & решка. На краю світу», що принесло Ніколаю шалену популярність.

Зустріч зі студентами спеціальностей "Журналістика", "Аудіовізуальне мистецтво іта виробництво", "Сценічне мистецтво", "Музичне мистецтво" КиМУ проходила у форматі «питань – відповідей», де кожен бажаючий міг поставити власне питання гостю. Завдяки невимушеній атмосфері студентам вдалося поспілкуватися з Ніколаєм на різноманітні легкі і достатньо серйозні теми: як бути впевненому у правильності власного вибору професії,  не втратити творче натхнення і не «вигорати», знайти  натхнення на написання поезії і музики, жити і насолоджуватися конкретним моментом, ін. Аудиторію дуже цікавило, які відмінності має життя «за кадром» від того, що бачить глядач на екрані, в яких ситуаціях доводиться найтяжче і чи завжди вдається зробити як було сплановано.

 Велика кількість запитань стосувалася самого проєкту «Орел & решка»: чи насправді «золоту» картку розігрують на очах глядачів, скільки грошей може витратити той, кому вона дісталася, і чи залишить ведучий 100 доларів у стінах Університету. Гість і аудиторія знайшли також багато спільних музичних смаків, що зробило зустріч ще більш атмосферною.

Наприкінці майстер – класу Ніколай запросив усіх бажаючих відвідати його концерт з елементами тренінгу у квітні і продовжити спілкування. Захід закінчився фотосесією з гостем.

Щиро дякуємо Ніколаю за незабутню зустріч!