Інтелектуально-творчий профорієнтаційний марафон

29.01.2022

Початок II семестру- активна пора для випускників 9 і 11 класів! Адже прийшов час для перевірки своїх знань та готовності до пробного ЗНО та пробних вступних випробувань до коледжу.

Тому Київський міжнародний університет запросив випускників до інтелектуально-творчого марафону. Основна та додаткова сесії пробного ЗНО та пробних вступних випробувань зібрали біля 300 учнів. За відгуками учасників - матеріали пробних випробувань дозволили їм зрозуміти, які теми вони засвоїли добре , але, водночас, над якими темами ще потрібно попрацювати.

«Це була гарна перевірка сил!»-кажуть наші учасники.

А для майбутніх абітурієнтів, які бажають вступати на творчі спеціальності , а саме: сценічне, аудіовізуальне, музичне мистецтво, стоматологію та архітектуру- було запропоновано творчі конкурси, які успішно пройшли 50 учасників.

Вдалим завершенням інтелектуально-творчого профорієнтаційного марафону став День відкритих дверей, який 29 січня  пройшов у змішаному форматі.

Модератор зустрічі – Рудаківська Світлана Вікторівна-проректор з доуніверситетської підготовки.

Нове в наших зустрічах з майбутніми абітурієнтами ти їхніми батьками полягає у тому ,що на цей захід був запрошений наш випускник- Максим Сікора –відомий журналіст і телеведучий, який на власному прикладі продемонстрував, наскільки гарна та ефективна підготовка в Інституті журналістики, кіно і телебачення, який він закінчив свого часу.

Керівники структурних підрозділів  авторитетно та впевнено презентували «свої» спеціальності, відповідали на питання: чому саме потрібно обирати КиМУ, в чому переваги Київського міжнародного університету.

Особливості вступу-2022, новації вступної кампанії, переваги навчання на підготовчих курсах, як можна заробити знижки в оплаті за навчання–на ці та багато інших запитань батьки і випускники отримали вичерпні відповіді.

У лютому ми запрошуємо випускників до участі

у XXII Всеукраїнській Універсіаді- конкурсі науково-дослідних учнівських робіт, яка пройде 26 .02.

Інтелектуально –творчий марафон продовжується!!

Запрошуємо до Київського міжнародного університету!!!