Круглий стіл на тему: «Моє покликання – Фармація», присвячений Дню фармацевтичного працівника України та Міжнародному дню фармацевта.

21.09.2022

21 вересня 2022 року  в Фаховому коледжі Київського міжнародного університету відбувся круглий стіл на тему: «Моє покликання – Фармація», присвячений Дню фармацевтичного працівника України та Міжнародному дню фармацевта.

Організатор і модератор заходу – доцент Гетало Ольга Володимирівна, канд.фарм.наук,  директор Фахового коледжу КиМУ, за участю студентів І курсу  спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Відкриваючи круглий стіл, Ольга Володимирівна зазначила: «Визначитися зі своїм шляхом у житті досить складно. Ви обрали прекрасну спеціальність, яка відкриває Вам широкі горизонти для діяльності. Тож треба навчатися, планувати, йти до своєї мети!».

З привітанням до студентів звернулася також представник роботодавців Трофименко Яна Миколаївна – провідний менеджер з персоналу аптечної мережі Мед – Сервіс. Вона зазначила: «Фармація — галузь, у якій випадкових людей не буває! Ми працюємо спільно на благо українського народу. Професіонали, які вирішили присвятити себе почесній та благородній професії фармацевта, — люди, які серцем, розумом і душею віддані цій справі та усвідомлюють велику відповідальність за здоров’я і життя людей!».

Студенти Фахового коледжу підготували цікаві доповіді та яскраві презентації, які висвітлювали важливі моменти та специфіку фармацевтичної діяльності. Особливу увагу приділили факторам, які вплинули на вибір цієї спеціальності та розповіли, хто саме допоміг з обранням цього фаху.

Ольга Володимирівна Гетало, підводячи підсумки круглого столу, зауважила, що проведення таких заходів дуже корисне для студентів, оскільки дає змогу під іншим кутом поглянути на власний доробок, поділитися здобутими результатами, опанувати навичками доповідача, які знадобляться у майбутній професійній діяльності, а також сприятимуть спілкуванню одне з одним.