День посвяти першокурсників у Навчально-науковому медичному інституті

15.09.2022

15 вересня 2022 року в Навчально-науковому медичному  інституті відбулася посвята першокурсників у студенти КиМУ. У заході взяли участь студенти  І, ІV, V курсів, керівництво та професорсько-викладацький склад інституту.

Директор інституту, професор, Заслужений лікар України Наталія Павлівна Кризина привітала всіх присутніх та безпосередньо першокурсників і їхніх батьків із посвятою в студенти, а також початком нового навчального року. До привітання приєдналися співробітники інституту: професор Ірина Петрівна Кринична, професор Ірина Володимирівна Дроздова, доцент Леонід Володимирович Гірін.

У свою чергу студенти  ІV і V курсів поділилися досвідом і здобутками у навчанні та побажали першокурсникам незабутніх студентських років, наповнених знаннями і яскравими митевостями. Старшокурсники презентували слушні, цікаві поради і побажання щодо швидкої адаптації в освітньому середовищі Університету.