Зустріч із головним архітектором проєкту Mallow Island Володимиром Гейко

04.11.2021

За ініціативою завідувачки кафедри Чемакіної О.В. і декана факультету Бутика М.В. 04 листопада 2021 року відбулася зустріч колективу кафедри будівництва та архітектури Київського міжнародного університету з стейкхолдером, компанією Mallow Island, яка впроваджує в життя проєкт плаваючого розумного міста,  що відповідає майже всім цілям сталого розвитку.

Головний архітектор проєкту Vlad Heiko ділився своїм напрацюванням у проєкті Mallow Island з викладачами, студентами, колегами - фахівцями будівельної, архітектурної та інженерної галузі. До зустрічі долучилися науковці і практики з Івано-Франківська (ІФНУНГ), Харкова (ХНУБА), Полтави (ПНТУ), Одеси (ОДАБА), архітектори-практики, хіммотологи і екологи київських вишів, головні архітектори міст Буча, Біла Церква. Всього в заході взяли участь близько 60 осіб. Проєкт дійсно об’єднує навколо себе всіх, хто поділяє благородну місію:  створити найкращі місця для життя на воді по всьому світу.

Жвава дискусія тривала півтори години, студенти активно висловлювали свої думки, задавали професійні питання, ділилися пропозиціями. Обговорення сприяло генерації додаткових концепцій і практичних ідей щодо інженерних складових проекту, дизайну приміщень, формування бренду й фірмового стилю компанії.

Оцінкою актуальності і результатів заходу стало запрошення на екскурсію на виробництво SPERS для ознайомлення з реалізацією проекту.

24 10/2022
22 10/2022