Онлайн-вебінар "Міжнародні відносини та глобальний менеджмент» / «International Relations & Global Leadership" на тему: «Бізнес та навколишнє середовище» / «Business and the Environment»

04.11.2021

На економічному факультеті Київського міжнародного університету успішно пройшов вебінар спільно з Державним Університетом штату Вашингтон у Віртуальному класі за допомогою платформи Zoom. У заході взяли участь студенти економічного факультету, здобувачі освіти економічних спеціальностей Фахового коледжу КиМУ та слухачі Малої академії наук (економічний клас).

04 листопада 2021 року було проведено зустріч на тему: “Бізнес та навколишнє середовище”, яка порушила актуальні проблеми екологічної та соціальної безпеки розвитку суспільства в умовах динамічних технологічних змін глобального простору. Студенти економічного факультету успішно продемонстрували для наших американських колег найкращі практики корпоративно-соціальної відповідальності українського бізнесу. Учасники семінару отримали задоволення від спілкування зі студентами та спікерами з США, обміну досвідом на міжнародному рівні, набуття та вдосконалення фахових компетентностей.