Візит директора ННІ журналістики, кіно і телебачення до Тульчинського фахового коледжу культури

03.11.2021

03 листопада  2021 року директор Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення, Голова департаменту творчих спеціальностей Олексій Самойлов з робочою поїздкою відвідав Тульчинський фаховий коледж культури.

Під час зустрічі керівництво та студенти коледжу переглянули відеопрезентацію про Київський міжнародний університет, ознайомилися з умовами вступу, отримали інформацію про особливості організації освітнього процесу.

За результатами візиту між Київським міжнародним університетом і Тульчинським фаховим коледжем культури було підписано угоду про співпрацю, досягнуто домовленості про візит керівництва і студентів коледжу до Київського міжнародного університету, а також проведення Дня Тульчинського фахового коледжу культури у КиМУ відразу після закінчення локдауну в м. Києві.