Засідання секції «Соціальна активність молоді: зарубіжний досвід і можливості для України / Social activity of youth: foreign experience and opportunities for Ukraine

21.05.2021

21 травня 2021 року в межах ХХVІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції студентів, аспірантів, молодих учених «Розвиток студентської науки в умовах євроінтеграції: результати і перспективи» було проведене секційне засідання а тему: «Соціальна активність молоді: зарубіжний досвід і можливості для України»

Модератор заходу,  Глівінська Ю. В.  розпочала роботу секції з вітання учасників та інформації про основні аспекти роботи секції, тематику та регламент.

Для участі в діалозі було зареєстровано понад 70 студентів та 5 молодих вчених. На обговорення виносилося понад 20 питань, але найбільш актуальними були: «Тенденції сучасного рекламного ринку в контексті соціальних комунікацій: рекламний проєкт» (студентка 4 курсу спеціальності 061 «Журналістика» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Слезіна Анна Олегівна);  «Арт-журналістика» (студентка 4 курсу спеціальності 061 «Журналістика» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Шишко Анастасія Олександрівна); «Насильство в школах як загальна суспільна проблема і принципи її відображення засобами масової комунікації» (студентка 4 курсу спеціальності 061 «Журналістика» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Черненко Аліна Олегівна); «Лексико-семантичні особливості молодіжного сленгу в німецькій мові» (студентка 4 курсу  спеціальності «Філологія» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Івчик Анастасія Геннадіївна); «Вільям Сомерсет Моем – «Остання реліквія едвардіанського віку»» (магістрантка 1 курсу спеціальності «Філологія» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Корнієнко Юлія Юріївна);  «Передумови та процес виникнення англійських запозичень в українській мові» (студентка 3 курсу спеціальності «Філологія» ПЗВО «Київський міжнародний університет» - Горобець Ірина Анатоліївна).

Обрані теми конференцій стали плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.