Засідання секції «Прикладні аспекти студентських наукових досліджень / проєктів / Applied aspects of student research / projects»

21.05.2021

21 травня 2021 року у межах XXVI Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Розвиток студентської науки в умовах євроінтеграції: результати і перспективи» Київському міжнародному університеті було проведено секцію «Прикладні аспекти студентських наукових досліджень / проєктів».

На секції, яка проводилась на платформі ZOOM, було розглянуто цікаві та змістовні повідомлення, а саме: «Функція смоктання як етіологічний фактор розвитку зубо-щелепних аномалій» студентки 4 курсу спеціальності 221 Стоматологія, галузь знань 22 Охорона здоров’я  (Рябікова Я.О.),  «Віддалені результати фотополімерних реставрацій молярів» студентів 4 та 5 курсу спеціальності 221 Стоматологія (Єдомаха І.І та Корнійчук А.М.), «Періодонтит як фактор ризику набуття  атеросклерозу» студентки 2 курсу спеціальності 221 Стоматологія (Хана Камешкі), «COVID-19 на тлі серцево-судинних захворювань: можливі ускладнення та заходи їх профілактики»  студентки 3 курсу спеціальності 222 Медицина, галузь знань 22 Охорона здоров’я  (Захарчук К.С.)

Учасники провели грунтовну дослідницьку роботу на кафедрах і в клініці університету, також пошукову та  експериментальну роботу, лабораторні та клінічні дослідження, що викликало широку зацікавленість в аудиторії.

Наукові повідомлення отримали жваве зацікавлення та обговорення, викликали дискусії щодо поданих на засідання секції тем і пройшли в практичному та науковому стилі. Студенти мали змогу сформувати принципи роботи з науковими повідомленнями, висловити власне бачення висвітлених проблем та сформувати своє бачення щодо мислення майбутніх науковців.

08 06/2021
22 05/2021