Гостьова лекція Євгена Шагова у КиМУ

25.05.2021

25 травня 2021 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулася подія, яка може змінити уявлення про своє майбутнє у багатьох студентів, що навчаються за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я». До нас з мотиваційно-просвітницькою лекцією завітала людина, активність, професійність та далекоглядність якої важко переоцінити – Шагов Євген Анатолійович.

Щоб підтвердити його значне місце в сучасній медицині наведемо неповний перелік його досягнень:

• Кандидат медичних наук, правоутримувач двох міжнародних патентів в області біотехнологій
  • Генеральний директор клініки по керуванню віком SHGV Clinic, голова наглядової ради Sandler Wellness & Aesthetics, засновник першої age management клініки у Східній Європі ReFuture Clinic
  • Керівник Global Age Management Alliance
  • Голова Global Age Management Academy
  • Автор двох книг: «ReFuture Book. 9 шагов к здоровью и долголетию», «Х2. Только для мужчин»
  • Спікер IMCAS, науковий координатор IMCAS Alert
  • Стейкхолдер Aesthetic Medicine Board Certification
  • Член American Academy of Anti-Aging Medicine та International Hormonal Society
  • Член IMRO (International Medical Relations Organization)
  • Засновник BAMIL (Biotechnologies in the Aesthetic Medicine International League)
  • Співзасновник найбільшої міжнародної спільноти професійної вищої освіти Aesthetic Consilium
  • Консультант Підкомітету Верховної Ради України з питань естетичної та антивікової медицини

Лектор наголосив на тому, що робити те саме, що й інші, і при цьому чекати на кращий результат – це по меншій мірі нерозумно, тому досягнення успіху залежить тільки від вашої цілеспрямованості та працьовитості. У зв’язку з цим нашим студентам було запропоновано безкоштовне базове навчання на платформі Global Age Menegment Academy, за результатами якого найкращі студенти будуть запрошені працювати в команді професіоналів!