Засідання секції «Правові аспекти сучасних наукових досліджень / Legal aspects of modern scientific research»

21.05.2021

21 травня 2021 року в Київському міжнародному університеті проведено секцію «Правові аспекти сучасних наукових досліджень» у межах традиційної щорічної  XXVI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Розвиток студентської науки в умовах євроінтеграції: результати і перспективи».

На секції було розглянуто цікаві та змістовні повідомлення, а саме: «Відмежування понять повторності, сукупності та рецедиву» (студентки 4 курсу спеціальності 081 «Право» ПЗВО «Коледж Київського міжнародного університету» Григоренко Анастасії Сергіївни), «Поняття мотиву в теорії кримінального права» (студентки 4 курсу спеціальності 081 «Право» ПЗВО «Коледж Київського міжнародного університету» Дрозденко Євгенії Вікторівни), «Строки давності в зарубіжних країнах» (студента 4 курсу спеціальності 081 «Право» ПЗВО «Коледж Київського міжнародного університету» Онищенка Віталія Вікторовича) тощо.

Наукові повідомлення отримали жваве зацікавлення та обговорення, викликали дискусії щодо поданих на засідання секції тем і пройшли в дипломатичному та науковому стилі. Студенти мали змогу сформувати принципи роботи з науковими повідомленнями, висловити власне бачення порушеної проблеми.

30 08/2023