Випуск - 2021 у Коледжі КиМУ

29.06.2021

29 червня 2021 року у Фаховому коледжі Київського міжнародного університету відбулася урочиста церемонія, присвячена врученню дипломів молодшого спеціаліста випускникам Коледжу (спеціальності: Економіка, Підприємництво, Будівництво та цивільна інженерія, Право, Журналістика, Фармація та промислова фармація, Сценічне мистецтво).
Феєричне свято було сповнене урочистої радості, мрій і сподівань, упевненого рішучого погляду у майбутнє та легкого присмаку гіркоти прощання.
Урочистості розпочались з вітального слова президента Університету професора Х.В. Хачатуряна, який звернувся з теплими словами до випускників, побажав примножувати власні знання і вміння, наполегливо йти до своєї мрії, працювати задля блага своєї сім’ї та рідної України. До вітального слова приєдналася директор Фахового Коледжу КиМУ, к.ф.н. Скворцова Тетяна Георгіївна, побажала випускникам доброго щасливого шляху, щоб здобуті знання стали фундаментом кар’єрного зростання, запорукою успіху та реалізації майбутніх планів, нових звершень і цікавих відкриттів.
Найщиріші вітання випускникам!
Ви розкрили свої таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням.
Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя.
Пам'ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення найсміливіших задумів.
Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.
Бажаємо успіхів і чекаємо побачити вас наступного навчального року студентами Київського міжнародного університету, але вже для отримання ступеня вищої освіти «Бакалавр»!