Як створити Голлівудський блокбастер, сидячи в себе на кухні?

08.06.2021

8 червня до студентів Інституту журналістики кіно і телебачення спеціальності Аудіовізуальне мистецтво і виробництво на запрошення майстра 1 курсу, відомого кінорежисера та продюсера Івана Семеновича Войтюка завітав американський режисер Володимир Лерт, який всього за півтори години розповів студентам про те, як "Як створити Голлівудський блокбастер, сидячи у себе на кухні". Хоча,  розмова була не лише це.

У ході бесіди режисер, що відомий в багатьох країнах, поділився улюбленими сценами з власних фільмів, розповів, про те, чого не вистачає студентам для повноцінної режисерської роботи. Також, за проханням студентів відкрив закулісся режисерської роботи над власною найуспішнішою кіноімпровізацією "Ніч святого Валентина"та фільмом "Мир вашому дому", пояснивши певні тонкощі професії режисера.

На завершення цікавезною розповіді  пан Володимир порадив книги які допоможуть досягти гідного рівня у професії кінорежисера та розвивати інші, не лише професійні якості.

Дружня та тепла атмосфера в залі не залишили байдужим нікого, а завершився цей неймовірно яскравий захід груповим фото та сяючими від натхнення очима.

За матеріалами Валерії Гапонько,

студентки 1 курсу Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення,

Спеціальності «Журналістика»

Вступ 2021