Всесвітній день туризму

27.09.2021

Дата цього Дня обрана не випадково: 27 вересня 1970 року набув чинності Статут Всесвітньої туристської організації (UNWTO). Мета Всесвітнього дня туризму полягає в тому, щоб привернути увагу міжнародного товариства до важливості туризму, його соціального, культурного, політичного і економічного значення.

З цієї нагоди відбувся науково-практичний семінар: “Фахівець як основа успіху туристичного бізнесу” за участю студентів 1 курсу ННІ МВ і викладачів кафедри міжнародних відносин та туризму.

Студенти виступили в ролі менеджерів з туризму, представивши візитні картки країн Євроазійського, Американського та Африканських регіонів. Всесвітній день туризму 2021 присвячений темі “Туризм та інклюзивний розвиток”. Затребуваність  інклюзивного  туризму  підвищується в усьому світі. Інвалідність, або обмеження функціональних  можливостей  людини,  є  складним соціальним фактором, впливу якого не може ігнорувати  жодне  суспільство.  Актуальність  теми  цього заходу визначається тим, що туризм може стати дуже ефективним засобом інтеграції інвалідів та осіб з особливими потребами здоров’я в сучасне суспільство, поряд з іншими.

Науково-практичний семінар продемонстрував потенціал туризму в галузі стійкого розвитку туристичної сфери, засвідчів користь доступного відпочинку для суспільства.