Зустріч Павла Казаріна зі студентами КиМУ

20.09.2021

20 вересня 2021 року відомий журналіст Павло Казарін зустрівся зі студентами Фахового коледжу та ННІ журналістики, кіно і телебачення КиМУ. Лауреат премії імені Георгія Ґонґадзе, ведучий та автор проєктів у провідних ЗМІ (НВ, ICTV, UA: Перший, телеканал «24»Радіо Свобода) люб’язно погодився допомогти майбутнім журналістам зрозуміти особливості сучасного медіапростору. Порівнюючи журналістику ХХ і ХХІ століття, Павло Володимирович зазначив,  що різниця між ними колосальна, адже інтернет змінив усе. Спрогнозувати, якою буде журналістика за рік чи кілька десятиліть, дуже складно.

Павло Казарін охарактеризував сучасний український медіапростір у двох площинах – редакторському і продюсерському. «Ви завжди будете перед вибором, – зазначив журналіст, – коли вирішуватиме, до якого з цих двох векторів пристати». На думку Павла Казаріна, медіа в Україні не можуть бути бізнесом, бо в нас дуже багато дешевого контенту, а готовність аудиторії платити за спожитий контент, аби він був максимально якісним,  доки ще несуттєва. «Якщо прагнете великих грошей – вам не в журналістику», – переконаний Павло Казарін.

Відверто й без прикрас гість описав реалії сучасної журналістики, щоб майбутні фахівці були готовими до викликів у професії,  розповів також про особливості формування медіаконтенту, вплив телебачення на аудиторію і, навпаки, секрети власного успіху та принциповість у професії.  «Сучасний глядач споживає інформацію серцем, – сказав журналіст, –  що більше вас люблять – то більше довіряють». І з цим важко не погодитися! Здається, серед студентської аудиторії тих, хто довіряє Павлові Казаріну, стало теж більше.

Студенти надзвичайно раді, що Павло Казарін знайшов час і поділився з ними знаннями та досвідом. Сподіваємося на подальшу зустріч на лекціях, майстер-класах чи в професії.