Вітаємо Нужнова Владислава з перемогою в конкурсі есе

Наприкінці листопада Дніпровський гуманітарний університет серед здобувачів вищої освіти проводив Національний конкурс есе на тему: «Приватність в епоху цифрових технологій», за результатами якого робота Нужнова Владислава, студента 2 курсу спеціальності «Журналістика» Інституту журналістики, кіно і телебачення, ввійшла до десятки найкращих творів, які за своїм змістом мають ознаки наукових тез.

За есе з відзнакою судді конкурсу нагородили Владислава сертифікатом і примірником збірника «Актуальні питання матеріальних та процесуальних приватних правовідносин», у якому з матеріалами науково-практичного семінару опубліковано і його твір.

КиМУ пишається такими активними студентами, як Владислав, які впевнено апробують свої можливості, вдосконалюють навички майбутньої професійної діяльності, самостверджуються та надихають своїми  переможними здобутками інших.  Берімо приклад!!! Чергових перемог тобі, Владиславе!