Школа-КиМУ: партнери в освіті

09.12.2021

08-09 грудня 2021 року відбулися відкриті лекції та майстер-класи для учнів  ЗОШ №297 і №235 ім. В'ячеслава Чорновола. Захід проведений директором ННІ міжнародних відносин, к.ю.н., Усмановим Юрієм Ільдаровичем для освітніх закладів-партнерів КиМУ у межах клубу «Дипломат».

Майстер-класи було присвячено Міжнародному дню прав людини, під час яких було розкрито особливості та значення Загальної декларації прав людини, важливість співпраці України та Європейського Союзу у межах Угоди про асоціацію щодо захисту прав людини і дотримання принципу верховенства права.

Учні виявили високу зацікавленість змістом заходу, активно брали участь в обговоренні та дискусії, що засвідчує актуальність і важливість для молоді проблеми захисту прав людини, яка дає змогу, в свою чергу, підвищити правову обізнаність майбутніх фахівців.

21 05/2022
Зустріч