Візит до Лубенського медичного фахового коледжу

14.12.2021

14 грудня  2021 року  завідувач кафедри загальної медицини доцент Гирін  Л.В., заступник декана фармацевтичного факультету доцент Гетало О.В. та здобувач вищої освіти 2-го курсу ННМІ КиМУ Вовчок В. (випускниця 2021 р. Лубенського медичного фахового коледжу). з  робочою поїздкою відвідали Лубенський медичний фаховий коледж.

Під час зустрічі з директором Коледжу Кузьменко А.Г. було визначено основні напрями співпраці КиМУ і Коледжу. Викладачі та  студенти закладу переглянули відеопрезентацію про Київський міжнародний університет,  ознайомилися з умовами вступу, отримали інформацію про особливості організації освітнього процесу в Медичному інституті,  фармацевтичному та стоматологічному факультетах.

Особливу увагу було приділено Університетській клініці, яка є структурним підрозділом КиМУ і  лікувально-діагностичним клінічним центром, що має сучасне обладнання та можливість упровадження інноваційних методик і  технологій, які застосовуються в освітньому, діагностичному та лікувальному процесах.

Під час жвавого спілкування здобувачі освіти мали змогу  поставити  запитання не тільки представникам Університету, а й безпосередньо випускниці Коледжу, в дружній співбесіді дізнатися про студентське життя в  КиМУ .

Студентів Коледжу було запрошено відвідати КиМУ, взяти участь у Дні  відкритих дверей та загальноуніверситетських заходах.

Висловлюємо щиру подяку нашим колегам за увагу та гостинність, особливо директору Коледжу, Кузьменко Аллі Григорівні, та сподіваємося на плідну співпрацю, спрямовану на розвиток закладів – партнерів !