Участь студентів Київського міжнародного університету в Міжнародному конкурсі молодіжних проектів (Україна-Польща)

16.10.2021

У сучасних умовах молоде покоління активно долучається до визначення перспектив розвитку суспільства. З 10.10.2021 по 15.10.2021 в межах Міжнародного українсько-польського проекту відбулися спільні робочі зустрічі студентів Київського міжнародного університету (Міжнародне право, Міжнародні відносини, Філологія, Комп’ютерні науки) (Україна) зі студентами Академії Вищої школи бізнесу (Польща) щодо підготовки презентаційного проєкту соціального підприємництва на основі Цілей сталого розвитку ООН. В основі  такої співпраці – обмін досвідом та ідеями щодо інноваційних start-up соціального напряму із використанням сучасних технологій.  В результаті у фінальний день заходу спільними зусиллями студенти змоделювали та представили проєкт.

Під час підготовки до молодіжного проєкту студенти слухали цікаві лекції, виконували практичні завдання від професорів і досвідчених бізнес-підприємців, які допомагали молодим ентузіастам покроково втілювати свої задуми в реальність. Другою складовою щоденної програми були незабутньо-пізнавальні екскурсії задля тімбілдингу груп. Цікавими були візити до Сілезійського музею та найбільшого заводу напоїв у Польщі Maspex, насиченими емоціями – спільні розважальні вечори, в атмосфері яких українські та польські студенти мали змогу краще познайомитися, що сприяло налагодженню командної роботи.

Кульмінацією проєкту молодіжного підприємництва стала презентація вражаючих start-up, кожен із яких мав на меті поліпшити життя суспільства, зробити його комфортнішим за допомогою застосування високих технологій.

Переможцями стала команда Savior із мобільним додатком для смартфону “Save Tomorrow”, який спрямований на порятунок екологічної ситуації у світі шляхом нарахування балів, які можна в подальшому обміняти на гроші, людям, які, купуючи товари в супермаркеті, відмовляються від пластикових пакетів.

Останній день проєкту, 14 жовтня 2021 року, завершився прощальною вечіркою, повною подяк, позитивних емоцій, а також обміном неповторних вражень від чудової співпраці.

Наше привітання і поздоровлення командам, які взяли участь у Міжнародному конкурсі молодіжних проєктів, особлива вдячність організаторам проєкту – Польсько-українській раді обміну молоддю, Міністерству освіти і науки Польщі та університетам-партнерам Академії ВСБ, в т.ч. Київському міжнародному університету.

Сподіваємося на нові міжнародні перемоги у майбутньому!