Зустріч студентів – майбутніх фармацевтів з представниками роботодавців

24.02.2021

24 лютого 2021 року на фармацевтичному факультеті КиМУ відбулась зустріч студентів спеціальності 226 Фармація, промислова фармація з представниками роботодавців.

Студенти мали змогу поспілкуватися з Тур Тетяною Фердинандівною - начальником відділу кадрів аптечних мереж ТОВ «АПТЕКАРЬ» та ТОВ «ВІТАЛЮКС»; Харченко Аліною Вадимівною - менеджером з персоналу  аптечних мереж ТОВ «АПТЕКАРЬ» та ТОВ «ВІТАЛЮКС».

Модераторами зустрічі виступили: декан фармацевтичного факультету, доцент КиМУ Шостак Л.Г.; заступник декана фармацевтичного факультету  доцент  Гетало О.В.

Тур Т.Ф. - продемонструвала учасникам презентацію про професійну діяльність аптечних мереж та ознайомила з мотиваційними програмами для співробітників аптек.

Харченко А.В. – надала відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника.

Окремим обговоренням стала проблема надання якісної фармацевтичної послуги та фармацевтична опіка, які в першу чергу залежать від досвіду та професіоналізму фармацевтичного працівника. На сьогодні надання якісної фармацевтичної послуги та фармацевтична опіка не враховуються при оплаті праці. Хоча у європейських країнах такі складові фармацевтичної послуги, як обслуговування рецепта, терапевтична заміна, вимірювання рівня глюкози в крові та артеріального тиску, визначення індексу маси тіла, участь у соціальних програмах, виготовлення ліків в умовах аптеки тощо оплачуються окремо.

До дискусії  активно долучилися студенти, яких надзвичайно турбують ці питання.

Представники роботодавців висловили підтримку фармацевтичному факультету КиМУ та задекларували готовність до подальшої співпраці.

Зустріч пройшла цікаво, плідно та стала корисною як для студентів, так і для стейкхолдерів.

27 11/2021
Зустріч