Свято вишиванки в КиМУ

20.05.2021

У кожного народу є свій традиційний одяг, якому притаманні особливі елементи, що перейшли у спадок від предків. Це не просто одяг, а безцінне надбання нації, невід’ємна частина її багатої історії, звичаїв та традицій. Духовним символом українського народу споконвіку була прекрасна вишиванка.

         20 травня 2021 року у Київському міжнародному університеті пройшов святковий флешмоб до Дня Вишиванки! З величезною повагою до цього свята колектив Київського міжнародного університету  вже не перший рік,  власним прикладом показує молодому поколінню потребу здійснювати повагу до історії та традицій. Не тільки науково-педагогічні працівники, а й учні Ліцею, студенти Коледжу та Університету підтримали традицію, одягнувши вишиванки, адже вишиванка – національна святиня, символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, зв’язок, що не переривається віками.

         Колектив Київського міжнародного університету вітає з Днем Вишиванки! Дякуємо за підтримання чудових українських традицій!