Засідання секції «Наукові дослідження молодих учених в умовах інноваційного розвитку суспільства / Research of young scientists in the conditions of innovative development of society»

21.05.2021

21 травня 2021 року на Факультеті будівництва та архітектури КиМУ було проведене секційне засідання в межах ХХVІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції студентів, аспірантів, молодих учених «Розвиток студентської науки в умовах євроінтеграції: результати і перспективи».

Тема засідання секції - «Наукові дослідження молодих учених в умовах інноваційного розвитку суспільства».

Модератор заходу, в.о.  декана факультету будівництва та архітектури Михайло Бутик, розпочав роботу секції з вітання учасників та інформації про основні аспекти роботи секції, тематику та регламент.

У засіданні секції взяли участь студенти факультету будівництва та архітектури Київського міжнародного університету: Арутюнян Левон – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Основні аспекти в проектуванні багатоповерхових теплиць; Березанська Дар'я – студентка 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Типологічні особливості формування архітектури житлових будівель; Білоус Василь – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Особливості формування архітектури культурно-розважальних центрів; Жучок Олександр – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Принципи організації функціонально-планувального середовища закладів освіти художньо-мистецького профілю; Коновалов Віктор – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Історичні аспекти формування архітектури прибуткових будинків України; Кононюк Юрій – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Принципи формування архітектурно-планувальної організації індивідуальних житлових будинків в умовах розвитку сучасних технологій будівництва; Марданов Віталій – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Архітектурно-природні чинники формування готельно-ресторанних комплексів у західних регіонах України; Палій Дарина – студентка 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Типологічні особливості формування архітектури громадських будівель та споруд; Сандирєв Данило – студент 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Особливості формування архітектурно-просторового середовища туристично-оздоровчих комплексів; Скакодуб Богдан – студент 3 курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Конструктивні особливості влаштування збірних залізобетонних фундаментів; Степаненко Микола – студент 3 курсу спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Принципи розрахунку систем протидимової вентиляції в громадських спорудах; Строкач Валентина – студентка 4 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Теоретичні аспекти виникнення та формування архітектури медіа тек.

Підводячи підсумки засідання секції варто зауважити, що робота була досить плідною та конструктивною. Учасники подякували організаторам за запрошення, цікаві доповіді, а також висловили сподівання про подальшу наукову співпрацю.