Святкування Хеллоуіна

01.11.2021

Хеллоуін – сучасне міжнародне свято, що відзначається щорічно в ніч з 31 жовтня на 01 листопада. В Україні його святкують порівняно недавно – з кінця 90-х років ХХ ст. Найбільшу поширеність Хеллоуін має за кордоном, зокрема досить яскраво святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах.

У Київському міжнародному університеті Свято Хеллоуіна (День усіх святих) не обійшли увагою ані студенти, ані викладачі! Ініціатором проведення святкового дійства «Хеллоуін в КиМУ» був факультет будівництва та архітектури. На десятому поверсі Університету було створено фотозону з усіма традиційними атрибутами: світильником Джека (Джек-ліхтар), виготовленим із гарбуза, головою Йоріка, карнавальними костюмами, масками, різноманітними солодощами, фруктами і цукерками.