Гостьова лекція Рощіна Георгія Георгійовича

28.10.2021

28 жовтня 2021 року на запрошення проректора з медичної освіти, д.мед.н., доцента Асланяна Сергія Арменаковича гостьову лекцію презентував д.мед.н., професор, Заслужений лікар України Рощін Георгій Георгійович, який очолює кафедру медицини катастроф та військово-медичної підготовки Національний університет охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика.

Лекція, проведена в актовій залі, була присвячена сучасним аспектам невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф.

На заході були присутні студенти всіх спеціальностей галузі знань «Охорона здоров‘я», які з цікавістю брали участь у дискусії, долучалися до вдосконалення практичних навичок із надання невідкладної медичної допомоги, особливо серцево-легеневої реанімації.

22 12/2021
Майстер-клас Ігора Лоссовського