Студенти Факультету будівництва та архітектури КиМУ – учасники тренінгу від компанії KAN-therm та міжнародної виставки-фестивалю Install Fest 2021

03.06.2021

3 червня 2021 року у центральному офici фipми KAN-therm вiдбувся тренінг «Програми для розрахунку тепловтрат та для гiдравлiчних розрахункiв, систем опалення, холодопостачання, водопостачання» для студентів факультету будiвництва та архітектури та відділення будівництва Коледжу КиМУ.

Як продовження тренiнгової програми студенти взяли участь у Міжнародній виставці-фестивалі  Install Fest 2021 у ВЦ АККО-IНТЕРНЕШНЛ.

«Install Fest Ukraine» – це Професійний фестиваль в Україні для монтажників і проектантів систем опалення, водопостачання та кондиціювання.  Фестиваль створено з метою створити професійний майданчик для великих і відомих виробників обладнання HVAC-ринку з метою максимально ефективно донести для українських монтажників та проектантів всю технічну інформацію про обладнання та інновації.

Куратор даних заходів – старший викладач кафедри будівництва та архітектури КиМУ – Ольга Шуваєва.