Свято «Абітурієнт -2021»

05.06.2021

5 червня в Київському міжнародному університеті відбулося свято « Абітурієнт-2021».

В актовій залі КиМУ зібралися випускники підготовчого відділення, учасники пробних вступних випробувань,та ті, хто прийшов на день відкритих дверей і вперше дізнався про наші спеціальності, ми вітали і учнів, і їхніх батьків. Це було дійсно родинне свято! Урочистості додавав і оголошений традиційний дрес-код випуску слухачів ПВ – вишиванки.

Відкрилося свято феєрічним вітанням студентів «Формула творчості», яке відразу створило яскраву святкову атмосферу, в яку поринули учасники дійства!

Усіх присутніх на святі привітала проректор з доуніверситетської підготовки, професор Рудаківська Світлана Вікторівна, яка передала щирі вітальні слова випускникам підготовчого відділення від імені президента університету професора  Хачатуряна  Хачатура Володимировича з прекрасними результатами навчального року, а також батьків - за їхню довіру і віру в те, що КиМу –  це заклад вищої освіти європейського рівня, який дає і міцні знання , і водночас створює умови для розвитку  кожної  особистості. Батьки і викладачі –це як два  крила у кожної дитини, які допомагають зміцнити у житті і відчути успіх у своїй справі!

  Світлана Вікторівна запросила на сцену викладачів підготовчого відділення, які впродовж цілого року цілеспрямовано і наполегливо вели слухачів дорогою знань, готували до ЗНО і вступних випробувань . Від імені президента вручила викладачам грамоти за професіоналізм і високу якість підготовки майбутніх абітурієнтів.

Випускників 11 класу , майбутніх абітурієнтів, вітала завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму, к.політ.наук, доцент Крупеня Ірина Миколаївна. Вона закцентувала увагу присутніх на пріоритетах навчання саме в Інституті міжнародних відносин, запросила обирати  такі  спеціальності, як міжнародне право, міжнародні економічні  відносини або туризм.

З привітанням до випускників 9 класів звернулася директор Коледжу КиМУ Скворцова Тетяна Георгіївна, яка звернула увагу дітей і батьків на те, як стрімко розвивається коледж, у якому щороку відкриваються все нові та нові спеціальності. І цей рік не став винятком, відкрито нові спеціальності, такі, як: Аудіовізуальне мистецтво і виробництво, Менеджмент, Музичне мистецтво, Архітектура, Філологія. Вона побажала вибрати спеціальність до душі , щоб це дало змогу реалізувати у житті свій творчий та інтелектуальний потенціал.

Студенти-актори дарували свою творчість кожній групі випускників, які отримували сертифікат-рекомендацію для вступу в Університет та коледж КиМУ. Це були і прекрасні вокальні, і захоплюючі танцювальні номери.

Вперше в цьому році буде набір на спеціальність «Філологія». До перших абітурієнтів цієї спеціальності з натхненним словом звернулася директор Інституту лінгвістики і психології, к.філол.наук, професор Нагачевська Олена Олександрівна.

Випускників підготовчого відділення, які обрали спеціальності «Стоматологія» і «Фармація» вітали заступник декана стоматологічного факультету Сейтаптієв Сердар Нешетович і викладач кафедри загальної медицини Руйгене Тетяна Віталіївна Вони вручили сертифікати-рекомендації для вступу до коледжу та поінформували про особливості навчання на цих спеціальностях. Майбутніх абітурієнтів спеціальності «Стоматологія» після свята було запрошено на творчий конкурс

Із вітальним словом до випускників підготовчого відділення, які обрали спеціальності «Комп’ютерні науки» , «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та будівництво»  звернувся декан факультету будівництва та архітектури Бутик Михайло Васильович, він вручив сертифікати випускникам підготовчого відділення.  А всіх охочих  було запрошено на пробний творчий конкурс.

Майбутніх студентів економічного напрямку- спеціальності «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент» вітав декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Виноградчий Віктор Іванович, який вручив сертифікати тим, хто вже визначився з цими  спеціальностями.

До випускників спеціальності «Туризм» з привітаннями звернулися, зав. кафедри міжнародних відносин і туризму, к.політ.наук, доцент Крупеня Ірина Миколаївна і  Клик Богдан Олегович, викладач кафедри міжнародних відносин та туризму. Вони вручили сертифікати учням і побажали  їм реалізації своїх творчих і життєвих планів!

Однією з привабливих традиційних спеціальностей у коледжі є спеціальність «Право». Цих абітурієнтів вітала директор  Юридичного Інституту, канд.юрид.наук, професор Панфілова Юлія Михайлівна.  Вручаючи сертифікати, Юлія Михайлівна побажала учням віри у свої сили і успіхів у навчанні!

Творчі спеціальності , такі, як «Журналістика», «Сценічне мистецтво» , а особливо  нові спеціальності -  «Музичне мистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво» завжди приваблювали тих талановитих учнів, які відчувають потяг до творчості. Цю групу вітали директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, к.іст.наук, доцент Самойлов Олексій Федорович,  професор кафедри  музичного мистецтва, к.мистецтвознавства Горенко Лариса Іванівна, ,викладач  курсу «Основи проф.майстерності» Грошева Мілана Геннадіївна.

Після свята охочих  учнів було запрошено на пробний творчий конкурс.

Від випускників творчих спеціальностей виступив Пришляк Іван із сімейним ансамблем родини Пришляків.

  А закінчилося свято виконанням  прекрасного гімна КиМУ, автором слів і музики якого є Президент КиМУ- Хачатур Володимирович Хачатурян.

( Свято було підготовлено студентами акторської майстерності Народного артиста України- Лева Сомова. Режисер дійства- Макєєнков Павло.)


11 03/2023
10:00
Зустріч