Спільний профільно-орієнтований проєкт з гімназією №136 «Обирай професію з КиМУ свідомо»

01.11.2021

01 листопада стартував спільний онлайн профільно-орієнтований проєкт   із гімназією №136 Дніпровського району «Обирай професію з КиМУ свідомо».

Модератори заходу: Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор із доуніверситетської підготовки, канд. філософських наук, професор КиМУ і Борзенкова Тетяна Андріївна,вчитель-методист гімназії №136, керівник проєкту.

Рудаківська  С. В. виступила із загальною інформацією про умови вступу до Коледжу КиМУ, привітала учасників першого етапу проєкту, побажала їм успіхів  у виконанні цікавих завдань, які дадуть змогу визначитися із майбутньою професією,а також запросила до участі у Всеукраїнських конкурсах: Олімпіаді, Універсіаді та інших інтелектуально- творчих заходах.

Борзенкова Т. А. повідомила , що для гімназістів   проєкт передбачає декілька етапів:

1. Ознайомлення з університетом загалом (історією,традиціями, структурою)
  2. Оскільки проєкт розрахований на цілий рік, то гімназісти (за окремим графіком) отримують детальну інформацію про спеціальності, які можна здобути в коледжі та університеті.
  3. На основі поданої інформації учням запропонували виконати домашнє завдання, що передбачає їх практичне застосування.

Розпочався проєкт  із знайомства з Інститутом журналістики, кіно і телебачення.

01 листопада перед випускниками гімназії виступив із презентацією директор Самойлов Олексій Федорович, канд.історичних наук, доцент. Він цікаво і невимушено розповів про спеціальності, які можна здобути, навчаючись в Інституті, поінформував про досягнення студентів і випускників, продемонстрував їхні  творчі напрацювання : презентацію КиМУ, програму

«Студентський квиток», газету « PS+» тощо. Запросив гімназістів на навчання до коледжу і університету та змотивував виконати творче домашнє завдання , яке дасть їм змогу проявити власні таланти та обдарування.

Успішного старту, дорогі гімназісти!