Онлайн-семінар «Алгоритм і технологія перевірки курсових робіт на плагіат функціоналом «Завдання»»

02.11.2021

02 листопада 2021 року об 11 годині в 419 аудиторії відбувся онлайн-семінар «Алгоритм і технологія перевірки курсових робіт на плагіат функціоналом «Завдання»» із представником компанії StrikePlagiarism в Україні Алі Тахмазовим (Варшава).

Під час зустрічі відбулося ознайомлення з концепцією перевірки курсових робіт на плагіат, встановлення граничного порогу текстових подібностей, механізму оцінювання наукового дослідження із урахуванням його специфіки. В межах семінару було обговорено можливості створення завдань в антиплагіатній системі, зазначено, що за допомогою електронної пошти цей функціонал дає змогу автоматично інформувати всіх здобувачів освіти, які беруть участь у завданні, про його тему, опис і терміни подачі роботи на перевірку, відслідковувати активність учасників, а також схожість між документами, які завантажені в одне і те саме завдання.

Присутні на семінарі (оператори, завідувачі кафедр, декани факультетів) мали змогу поставити питання щодо механізму перевірки курсових досліджень і отримати слушні поради.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з компанією StrikePlagiarism, яка сприятиме дотриманню академічної доброчесності.