Профорієнтаційний марафон - 2021

12.04.2021

Київський міжнародний університет вже тиждень проводить  свій онлайн-профорієнтаційний марафон! Що ж таке марафон? Зазвичай, спортивний марафон ми розглядаємо у контексті спортивних змагань - це спортивні змагання з бігу.  Але реалії сьогодення – пандемія  -  коли ми повинні подолати своєрідну відстань між випускниками і закладами вищої освіти і зумовили спланувати і реалізувати свій освітній марафон, який ми і назвали  профорієнтаційний?

 Ми запросили друзів, колег, батьків, майбутніх абітурієнтів з усієї України. Модератор марафону- проректор з питань доуніверситетської підготовки, професор Рудаківська Світлана Вікторівна була рада побачити випускників зі шкіл м. Києва та Київської області, учнів школи №28 м. Житомира, учнів з м. Херсона, м. Кропивницького, м. Суми, м.Світловодська та інших міст. Тема досить актуальна для сьогодення: "Вступ-2021". На перших двох вебінарах пригадали всі новації вступу-2021 з випускниками шкіл, які зацікавились питаннями, як отримати освіту в Київському міжнародному університеті.

Розмова була жвавою, учні виявили зацікавленість питаннями підготовки та вступу до КиМУ та Коледжу.

      До розмови долучилися директор Інституту міжнародних відносин, к.ю.н., доцент Чернецька Олена Василівна та директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, к.і.н., доцент Самойлов Олексій Федорович, які відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів. А викладач основ профмайстерності, Грошева Мілана Геннадіївна охоче проконсультувала тих учнів, які зацікавилися творчими спеціальностями.

Вебінар ще раз довів необхідність таких цікавих зустрічей, які дають змогу дізнатися , як вступити в омріяний виш.

Естафету підхопили Інститут міжнародних відносин - к.географ.н., доцент Юрченко Тамара Іванівна, проведенням науково-практичного семінару, Інститут журналістики, кіно і телебачення – викладач Мельниченко Анна Віталіївна захопила можливістю зробити кар'єру журналіста, Інститут лінгвістики та психологіі – директор Інституту, к.філол.н., доцент Нагачевська Олена Олександрівна презентувала спеціальний філологічний марафон, для майбутніх викладачів та перекладачів. Декан факультету інформаційних технологій, доцент Сініченко Сергій Володимирович провів цікаву лекцію на тему: «Інформаційні технології та їх роль у сучасному суспільстві», залучивши до активної участі студентів факультету, які довели майбутнім абітурієнтам актуальність та перспективність обраної спеціальності.

Більше інформації на сайті КиМУ! Слідкуйте за нашими анонсами! Приєднуйтесь до нашої Кимушної родини! Кожного дня ми відкриваємо нові обрії КиМУ! Долучайтесь до наших програм і проектів!

Отже, закінчився перший тиждень нашого профорієнтаційного марафону!

Всім щиро дякуємо і за участь, і за ідеї, які виникли!

Дякую колегам, які підтримали, директорам - партнерам, які передали інформацію своїм випускникам!

Наступний тиждень ми продовжуємо, долучайтесь до наших програм і проектів!

Буде ще цікавіше!

Разом - до успіху! До омріяної спеціальності! До зустрічі на нашому марафоні!