Правовий турнір

17.11.2021

У межах програми «Школа – КиМУ: партнери в освіті» для учнів закладів середньої освіти Навчально-науковим юридичним інститутом проводяться правові заходи  як одна з форм правопросвітництва.

Так, за сприяння адміністрації Ліцею №157 Оболонського району міста Києва 17 листопада 2021 року відбувся правовий брейн-ринг «Юний правознавець», модераторами якого були: к.ю.н., доцент, зав. кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін Сапарова А.О.; к.ю.н., професор, директор Навчально-наукового юридичного інституту Панфілова Ю.М.

Метою заходу було розширити і закріпити знання з правознавства, сприяти формуванню правової свідомості підлітків, удосконалити вміння логічно мислити, аргументовано висловлювати власну думку, формувати свідоме ставлення до права, виявляти толерантність і відповідальність, а також популяризувати юридичний фах.

Під час гри команди активно працювали й намагалися якнайшвидше дати правильну відповідь на поставлені запитання, демонструючи знання, кмітливість та уважність. Усі учасники брейн-рингу здобули для себе корисний досвід, який стане у нагоді в майбутньому.


11 02/2023
10:00
Зустріч