Юні науковці в Київському міжнародному університеті

24.05.2019

2018-2019 н.р. співпраця Київського міжнародного університету, у межах програми «Школа-КиМУ: партнери в освіті», знайшла своє продовження з навчальними закладами міста Києва, зокрема Гімназією №136 м. Києва (директор – Головко Н.І., заступник з науково-методичної роботи – Борзенкова Т.А.), у справі творчого саморозвитку учнів, наукових досліджень, майбутнього професійного самовизначення школярів.

24 травня 2019 року 80 старшокласників Гімназії № 136 у стінах КиМУ привітала професор Рудаківська С.В. - проректор з доуніверситетської освіти, була представлена відеопрезентація 25 спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців у Коледжі та Київському міжнародному університеті, спеціалізованих кабінетів, лабораторій, а головне – учні мали можливість представити свої наукові дослідження в таких секціях:

• секція інформатики;
  • секція математики;
  • секція зарубіжної літератури;
  • секція астрономії.

Наукові доробки учнів оцінювали висококваліфіковані науковці Київського міжнародного університету: професор Щербак Л.Г., д-р.техн.наук; доценти Цюпій Т.І., к.фіз-мат.наук, Іщенко Є.О., к.філол.наук, Юлдашева Л.П., к.філол.наук, Ткаченко С.П., к.фіз-мат.наук; викладачі Стецун В.О. та Бай Ю.П., які відмітили учнівські досягнення, надали поради щодо вибору тематики, методів і специфіки досліджень і надання висновків.

Учні, чиї роботи були визнані кращими, були нагороджені грамотами.

Сподіваємось, що подібні зустрічі юних дослідників і досвідчених науковців, отримані поради сприятимуть у майбутньому розширенню тематики творчих робіт, розробці нових інноваційних проектів.