Етапи студентських дебатів з міжнародного права в КиМУ

16.05.2019

23 квітня та 16 травня 2019 року відбулись другий та третій етапи студентських дебатів, участь в яких взяли студенти першого - третього курсів спеціальності «міжнародне право» та четверного курсу Коледжу Киму спеціальності «право».

Теми дебатів: «Актуальність та місце галузі «Права людини» у сфері міжнародних відносин та міжнародного права» та «Баланс між принципом територіальної цілісності та правом на самовизначення народів».

Учасники мали можливість обговорити найбільш гострі питання щодо територіальної цілісності країн, представити власні аргументи «за» та «проти», права біженців, миротворчих операцій, вирішення питань по «гарячим точкам», акцентували увагу на таких питаннях як: екологія, глобальні катастрофи, економіка в найбідніших регіонах світу та ін.

Учасниками дебатів стали студенти: Сааков Мартін, Данеш Амір, Крайнюков Сергій, Ольга Король, Кирлась Валерія, а суддями виступали студенти старших курсів Інституту міжнародних відносин КиМУ: Олександр Майкл Томсон (IIІ курс), Бєлкіна Катерина (III курс) та Гуцуляк Злата (IV курс Коледжу КиМУ, спеціальність «правознавство), а також викладач кафедри міжнародних відносин В.І. Алексанян.

Студентські дебати не втрачають свою актуальність протягом багатьох років. Тисячі студентів світу збираються з метою спільного обговорення двох сторін найактуальніших питань з різних сфер, які несуть у собі не тільки політичний, правовий, економічний, але й глибоко філософський підтекст. Київський міжнародний університет не залишається осторонь, підтримуючи студентів в організації подібних заходів з метою виховання справжніх полемістів, професіоналів власної справи.