Онлайн-зустріч із Оленою Максименко

02.11.2021

02 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів-журналістів Фахового коледжу та ННІ журналістики, кіно і телебачення КиМУ з журналісткою Оленою Максименко – воєнкором. Вона пише для видань "Новинарня", "Тексти", "Український тиждень", співпрацює з проєктом "Donbas Frontliner". Зі студентською аудиторією Олена Максименко поділилася інформацією про особливості підготовки матеріалів на окупованих територіях і безпосередньо в зоні бойових дій. Розповіла про те, як сама потрапила в полон, про повернення на територію вільної України і плани на майбутнє. Студенти були вражені розповіддю гості, адже тема є складною і неописаною в сучасних підручниках із журналістики. Найбільш зацікавлені інформацією майбутні журналісти домовилися продовжити спілкування з Оленою Максименко в соцмережах.