Онлайн круглий стіл на тему: «Провідні тенденції регіонального розвитку в сучасних міжнародних відносинах»

12.11.2021

12 листопада  2021 року студенти І- IV курсів Навчально-наукового інституту  міжнародних відносин спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» взяли участь у роботі круглого столу в онлайн-форматі (платформи ZOOM) на тему: «Провідні тенденції регіонального розвитку в сучасних міжнародних відносинах».

Серед гостей круглого столу були: директор ННІ міжнародних відносин, кандидат юридичних наук, доцент Усманов Ю.І., завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму доктор історичних наук, професор  Пронь Т.М., кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Крупеня І.М., кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Самойлов О.Ф.

Модератор заходу – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Київського міжнародного університету Судак Ірина Іванівна.

Майбутні міжнародники та дипломати виступили з доповідями-презентаціями на теми, що стосувалися перебігу міжнародних процесів у найважливіших регіонах світу. Учасниками було розглянуто загальносвітовий контекст регіональних процесів, зміст внутрішньополітичних процесів і міжнародних взаємин у таких динамічних регіонах світу,  як: Азійсько-Тихоокеанський, Європейський,Карибо-Латинський, Півнівнічноамериканський тощо, а також основні  зовнішньополітичні стратегії та пріоритети провідних держав Західної Європи.

Після завершення роботи онлайн круглого столу, к.і.н., доц. Судак І.І. підвела підсумки, зазначивши, що нині глобалізаційні процеси своїм багатовимірним впливом охопили більшість регіонів світу.  Швидкість змін у сучасному світі стрімко зростає, вони потужно впливають на розвиток окремих держав, що стає викликом для їхніх політичних систем. Водночас закономірності та тенденції світового розвитку змушують більшість владних структур пристосовуватися до глобальних і регіональних процесів.

Круглий стіл пройшов у атмосфері жвавої дискусії та наукового обговорення!