Онлайн-презентація ГО «Екологічна нація»

04.11.2021

“Завжди вірте в себе! Ви - унікальні!” – закликав студентів-журналістів викладач кафедри соціальних комунікацій Богдан Красавцев. 04 листопада 2021 року відбулася онлайн-зустріч зі студентами першого курсу Фахового коледжу КИМУ, які опановують журналістику. Тоді  відбулася онлайн-презентація (на платформі ZOOM) громадської організації “Екологічна нація”, а також видань Богдана Красавцева на екологічну тематику. Богдан Красавцев – засновник згаданої громадської організації, журналіст і письменник.

Зустріч була сповнена цікавими дискусіями про творчість та екологію. Письменник радо поділився з молодими журналістами власним цінним досвідом і низкою порад, зокрема: як працювати у медіа, які запитання має ставити собі журналіст у повсякденній роботі, чому важливо журналістам знати психологію, як не дозволити критиці та зневіреним людям збити себе зі шляху, як важливо залишатися позитивним і вміти брати користь із поразок та неприємних подій, які трапляються з кожною людиною.

Журналіст продемонстрував також студентам власні видання (прозові тексти, віршики, комікси), які є важливими для сучасного світу, адже ми маємо чітко усвідомлювати, що саме від нас зараз залежить доля навколишнього середовища та мирного співіснування з ним. Творчість пана Богдана – це промінчик надії на ліпше майбутнє української нації.

Окрім того, Богдан Красавцев – чудовий мотиватор! Під час зустрічі  він неодноразово повторював слова про те, що ми маємо вірити в себе і бути впевненими в тому, що робимо. Повторював, що ми – унікальні!

Віра пана Богдана в гармонійний та мирний світ – це світобачення позитивної людини, яка прагне та сподівається на краще, безпечне й зелене майбутнє для своєї країни та всього світу. Віримо в себе та втілюємо заповітні мрії!