Онлайн-майстер-клас Ільїної Н.О. для слухачів підготовчого відділення (Арт-клуб Фахового коледжу КиМУ)

13.11.2021

13 листопада 2021 року відбувся онлайн-майстер-клас Ільїної Ніни Олександрівни, Заслуженої артистки України, професора кафедри сценічного мистецтва, викладача курсу «Сценічна мова»  для слухачів підготовчого відділення КиМУ,  які готуються вступати на спеціальність «Сценічнемистецтво», «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво», «Музичне мистецтво» (викладач курсу «Основи професійної майстерності» Мілана Грошева).

Модератор заходу – Рудаківська Світлана Вікторівна , проректор з доуніверситетської підготовки.

Студенти 1-2 курсів Фахового коледжу (з майстерень Наталії Семірожкіної та Іллі Ткаченка), вихованці Ільїної Н.О., презентували свою творчу програму: читали байки Л.Глібова і І.Крилова,  балади « Лілея» Тараса Шевченка і  «Менестрель» Гюстава Надо, нарис «Через море»  Ольги Кобилянської.

Наші майбутні абітурієнти надали високу оцінку виступам студентів, висловили подяку за цікавий майстер-клас, виявили бажання підготувати власну творчу програму до наступної зустрічі. Таким чином, відбулося  відкриття літературного арт-клубу Фахового коледжу  КиМУ.  Арт-клуб є місцем згуртованості творчих юнаків і дівчат, які прагнуть оволодіти артистичною майстерністю, відчуваючи у собі талант.

Арт-клуб відкриває  сторінки відбіркових турів Всеукраїнського фестивалю « Зірки, що зійдуть завтра», який відбудеться у травні 2022 року.

У планах діяльності арт-клубу: запрошення дитячих колективів центрів дитячої творчості, аматорських театральних колективів, вихованців шкільних дитячих студій.

Організатори проєкту – Рудаківська Світлана Вікторівна, проректор з доуніверситетської підготовки, автор проєкту Ільїна Ніна Олександрівна, Заслужена артистка України, президент Всеукраїнського молодіжного фестивалю кіно-театральної творчості «Зірки,що зійдуть завтра!».

Щиро запрошуємо всіх охочих взяти участь у засіданні арт-клубу Фахового коледжу КиМУ