Круглий стіл на тему: «Проблеми професійної підготовки фахівців ІТ-сфери в умовах євроінтеграції освітнього процесу»

18.03.2021

Факультет інформаційних технологій є одним з наймолодших  структурних підрозділів Київського міжнародного університету, проте робить і свій вагомий внесок у формування іміджу сучасного та інноваційного закладу вищої освіти. Відтак, науково-дослідна робота є невід’ємною складовою освітнього процесу Київського міжнародного університету та важливим чинником підготовки висококваліфікованих фахівців.

18 березня 2021 року за участі науково-педагогічних працівників і членів студентського наукового товариства факультету інформаційних технологій було проведено традиційний круглий стіл на тему: «Проблеми професійної підготовки фахівців ІТ-сфери в умовах євроінтеграції освітнього процесу».

Модератори заходу: доцент Сініченко С.В. (декан факультету інформаційних технологій) та професор Щербак Л.М. (від кафедри комп’ютерних наук).

Учасників круглого столу привітала проректор із науково-педагогічної роботи, д-р. пед. наук, професор Мартиненко С.М., наголосивши на важливості та актуальності здійснення професійної підготовки саме фахівців ІТ-сфери в умовах європейського виміру якості освіти.

Теми для обговорення були такі: характерні властивості інформаційних технологій з елементами штучного інтелекту; EdTech(Education Technology) and e-learning; штучний інтелект у фізичних дослідженнях; перспективи використання технології блокчейн для підвищення рівня захищеності документів про вищу освіту; використання Інтернет-ресурсів для підготовки спеціалістів з ІТ-технологій; використання комп’ютерних технологій у політичній діяльності; визначення індексу задоволеності споживачів освітніх послуг у період дистанційного навчання; математичні методи інформаційних технологій; LFB-метод для приховування інформації; інформаційні технології багаторівневих систем; сучасні напрями розвитку штучного інтелекту в науці та техніці.

До обговорення тематики круглого столу було залучено викладачів кафедри комп’ютерних наук та циклової комісії з ІТ Коледжу КиМУ, а саме доц. Сініченка С.В., проф. Півня О.Б., доц. Штанька А.П., викл. Дергач І.В., викл. Зорю М.В., викл. Барбасова С.О., викл. Аразмірадову Т.М., доц. Юрчука В.М. та доц. Мохнатюка І.О., зав. відділу аспірантури, студентів 1-4 курсів факультету інформаційних технологій.

Загалом засідання круглого столу підтвердило необхідність активізації та вдосконалення навчально-методичної, науково-дослідної та позааудиторної роботи науково-педагогічних працівників спільно зі студентами, адже таке спілкування було надзвичайно корисним і цікавим, стосувалося прикладних досліджень розвитку інформаційних технологій, проблематики професійної підготовки та їх імплементації у практичну площину.

22 05/2021
Зустріч