Лекція з он-лайн трансляцією професора Лазоришинця В. В.

18.03.2021

18 березня 2021 року відбулася відкрита лекція з он-лайн трансляцією академіка, віце-президента Національної академії медичних наук України, директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, Заслуженого лікаря України, д.мед.н. Лазоришинця Василя Васильовича.

На заході, що відбувся в актовій залі, були присутні президент КиМУ Хачатурян Хачатур Володимирович, головний лікар Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (НІССХ), к.мед.н. Сіромаха Сергій Олегович, директор Навчально-наукового медичного інституту, к.мед.н. Павловська Марина Олександрівна, науково-педагогічні працівники КиМУ та студенти спеціальностей галузі знань Охорони здоров’я.

Під час лекції, присвяченої історичному нарису, сучасному стану та перспективам розвитку кардіохірургічної галузі в Україні та світі, було висвітлено усі досягнення вітчизняних кардіохірургів, що по-справжньому вражають та спонукають майбутніх лікарів до подальшого розвитку та самовдосконалення.

Окрім того, були обговорені перспективи подальшої співпраці між Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Київським міжнародним університетом у межах підписаної угоди про співробітництво, що стосуються проведення практичних занять на базі НІССХ та участі Інституту в удосконаленні освітніх програм у якості роботодавця.