Х онлайн-конференція “Стратегія розвитку штучного інтелекту в Україні”

04.03.2021

04 березня 2021 р. відбулася Х онлайн-конференція “Стратегія розвитку штучного інтелекту в Україні”, представлена компанією INTEGRATED TECHNOLOGY LABORATORY LLC INTELA (США) спільно з ІПШІ МОН і НАН України.

Представники Київського міжнародного університету теж взяли участь у його роботі, зокрема Сініченко С.В., декан факультету інформаційних технологій, доцент, Алексанян В.І., директор ПЗЗСО Ліцей КиМУ та Гуцуляк З.Я., очільниця Студентського парламенту КиМУ.

Під час проведення конференції доповідачем був генеральний директор INTEGRATED TECHNOLOGY LABORATORY LLC INTELA (США) Андрій Москальов (співдоповідач Б. Норкін).

Темами для обговорення стали: «Поточні пропозиції EDU для системи k12 та вищої освіти», «Поточні пропозиції EDU від Integrated Tech Lab (Intela)» (доповідач А. Москальов, генеральний директор Integrated technology laboratory LLC intela), «Поточна робота з Coursera, edX та IBM Skills Network (приклади найкращих практик)», (доповідач Б. Норкін). UUU пропонує цифровий диплом (Documentorum) – продемонстровано спосіб користування та національну централізовану підтримку EDU Open Data & Cloud (доповідач А. Москальов, генеральний директор Integrated technology laboratory LLC intela).

Результати конференції будуть використані для формування прикладної частини проекту, а саме: сучасний стан впровадження систем зі штучним інтелектом в освіту, напрям створення нових технологій, прогноз розвитку й впровадження результатів науково-технічних, науково-експериментальних досліджень у сферу освіти, зокрема створення чат-ботів для проведення навчального процесу й контролю за рівнем засвоєння знань.

08 06/2021
22 05/2021