«Головне – бути собою, а не штучно крутим». Майстер-клас для студентів-журналістів.

17.03.2021

17 березня 2021 року до Коледжу КиМУ завітав журналіст 7 каналу, засновник ініціативи «Екологічна нація» у фейсбуці, автор дитячої книги «Еко-довкілля для моїх маленьких друзів» Богдан Красавцев (організатор – голова ЦК з журналістики та АВМ Валентина Козак). Зустріч відбулася в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Уже стало доброю традицією в КиМУ організовувати зустрічі зі своїми випускниками. Богдан Красавцев – один із них. Учорашній студент сьогодні – успішний фахівець, який радо поділився досвідом роботи у журналістиці з майбутніми колегами. Зустріч була дуже цікавою та інформативною. Богдан Красавцев виявився чудовим співрозмовником, який легко та доступно відповідав на запитання студентів про свій шлях у велику журналістику: пошуки роботодавця, роботу на Радіо Свобода, самвидав та мотивацію для написання дитячого посібника про збереження довкілля. Журналіст акцентував увагу на тому, що майбутнім журналістам потрібно бути в постійному пошуку. Шукати себе, шукати тему, яка подобається, у яку хочеться зануритися з головою. «Головне – бути собою, а не штучно крутим», - зазначив Богдан Красавцев. А також запропонував студентам Коледжу проходити практику або спробувати стажуватись на 7 каналі.

Карина Горай,

студентка IV курсу коледжу,