01 квітня 2021 році на онлайн-платформі ZOOM в межах Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського міжнародного університету відбувся круглий стіл, присвячений актуальній темі, місця України в міжнародному культурно-гуманітарному співробітництві. Робочими мовами круглого столу були українська, англійська та німецька. Захід відбувся за участю куратора, доцента кафедри міжнародних відносин та туризму Київського міжнародного університету Данник К.О., студентів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Міжнародні відносини». Почесним гостем та активним учасником обговорень була завідувачка кафедри Міжнародних відносин та туризму, доцент Крупеня І.М.
Зі змістовними виступами заслухали доповіді студентів ІІІ-ІV курсів спеціальності «Міжнародні відносини»:
«Значення та роль в міжнародних гуманітарних відносинах Міжнародного банку реконструкції та розвитку» – Олександр Слободяник (3МВ);
«Культурно-гуманітарні аспекти діяльності просвітницького закладу «Інститут Гьоте» – Соларев Микита (3МВ);
«Особливості взаємодії України і ЮНЕСКО, основні напрями та форми співпраці» – Ірина Перевознюк (4МВ);
«Етнокультурна діяльність Ради Європи» – Духан Діана (3МВ);
«Сутність та основні функції міжнародних неурядових організацій» – Безпрозванний Нікіта (3МВ);
«Рада Європи як ключовий орган регулювання міжнародного гуманітарного співробітництва» – Тутутченко Олександра (3МВ);
«Діяльність Римського клубу: доповіді, реалізовані й нереалізовані прогнози» – Дерев'янко Аліна (4МВ);
«Червоний хрест як основна медична організація» – Трубін Андрій (3МВ).
У результаті плідних обговорень, учасники зробили чимало висновків щодо піднятої проблематики. Зокрема, було наголошено на особливій актуальності культурно-гуманітарного співробітництва на фоні політико-економічних конфліктів сучасності. Особливу увагу учасників підняли прогнози членів «Римського клубу» щодо стану планети у 2020-х роках, адже ще наприкінці минулого століття організацією було правдиво висвітлено левову частку передбачень, що збулись. Також акцентовано увагу на екологічному аспекті світових проблем сучасності як на ключовому факторі.