Участь студентів КиМУ в конференції Міжрегіональної Моделі ООН

29.10.2020

27-29 жовтня в рамках серії заходів, присвячених 75-річчю Організації Об’єднаних Націй і 25-річчя постійного нейтралітету Туркменістану відбулася перша конференція Міжрегіональної Моделі ООН, в якій взяли участь студенти 2 та 3 курсів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право».

Участь студентів КиМУ в конференції організувала Крупеня Ірина Миколаївна, кандидат політичних наук завідувач кафедри міжнародних відносин та туризму.

В ході даного молодіжного форуму, приуроченого до Дня ООН, в форматі відеоконференції, була відтворена робота декількох органів системи Організації Об’єднаних Націй, зокрема Генеральної Асамблеї, Економічної і Соціальної Ради (ЕКОСОР) і Другого комітету Генеральної Асамблеї.

В роботі вищевказаної Моделі ООН взяли участь професорсько-викладацький склад, студенти 15 вищих навчальних закладів за спеціалізаціями в галузі дипломатії та міжнародних відносин, а також діючі дипломати з 13 країн Азії та Європи.

Студентам Київського Міжнародного Університету випала нагода виконувати роль делегатів таких країн:

• Польща - Андрій Трубін, Олександр Слободяник та Олександра Тутутченко, на чолі з Дмитром Сківкой.
  • Бразилія - Аліна Галас і Олена Гриньова, на чолі з Євою Ман.
  • Південна Корея - Ілля Базенков, Олександр Хачатурян і Дмитро Чередник на чолі з Сергієм Крайнюковим і Нікітою Зубенко.

В рамках пленарних засідань і багатосторонніх переговорів молоді міжнародники вели дебати і консультації з питань, що стосуються просування принципів нейтралітету, зміцнення інструментів превентивної дипломатії і посередництва, розвитку сталого транспорту та міжнародного співробітництва в галузі охорони здоров’я.

За підсумками форуму було прийнято спільні підсумкові документи і резолюції, тексти яких були узгоджені учасниками.

Організаторами заходу виступили МЗС Туркменістану спільно з Офісом Постійного координатора ООН в Ашхабаді і Регіональним центром ООН з превентивної дипломатії для Центральної Азії.

Дякуємо за плідну співпрацю, можливість долучитися до конференції та досвід, який є важливою складовою у формуванні професійних навичок!