Майстер-клас з пейзажної фотографії

05.11.2020

5 листопада 2020 року викладач кафедри соціальних комунікацій Черниш Ольга Анатоліївна для студентів I курсу спеціальностей "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво" та "Журналістика" Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення організувала майстер-клас з пейзажної фотографії з провідним українським travel-фотографом Сергієм Криницею (м.Черкаси), який займається фотографією більше 20 років та представляв Україну на міжнародних виставках (l’Ukraine у Франції, ITB Berlin в Німеччині), міжнародних фотофестивалях (VisaOFF), був неодноразово переможцем фотоконкурсів (Wiki Loves Earth та Wiki Loves Monuments). Роботи Сергія друкувалися в журналах «Фокус», «Міжнародний туризм», “Welcome to Ukraine”, “Карпати: туризм, відпочинок” тощо.

Під час онлайн зустрічі студенти мали змогу дізнатися не лише деякі секрети жанру пейзажної фотографії, а й поставити запитання майстру, познайомитися з його творчістю та почерпнути корисний досвід для подальшої професійної діяльності.

У дружній і неймовірно творчій атмосфері час пролетів дуже швидко. Студенти подякували Сергію Олександровичу за чудово поведений майстер-клас, який надихнув їх на створення у майбутньому власних шедеврів.

Дякуємо Сергію Олександровичу за співпрацю та бажаємо творчого натхнення, подальших здобутків та міцного здоров’я!